Założenie działalności gospodarczej

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej

 

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe wsparcie przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej.

Pomożemy Ci zaoszczędzić czas i nerwy niezbędne w całym procesie zakładania działalności.
Nasi Klienci mogą skupić się nad realizacją swojego pomysłu na biznes, całą biurokratyczną stroną prowadzenia działalności zajmujemy się my.

Klienci współpracujący z naszym biurem od początku założonej działalności mogą liczyć na preferencyjne stawki za usługi księgowe.

Skontaktuj się z nami  Sprawdź nasze promocje

Wybór formy opodatkowania

Dzięki doświadczeniu pracowników naszego biura rachunkowego jesteśmy w stanie wybrać dla naszych Klientów najkorzystniejszy model rozliczania się z osiąganego przychodu. Jest to bardzo istotna kwestia, gdyż decyzja o formie opodatkowania musi zapaść w momencie wypełniaia formularza rejestracyjnego CEIDG-1. Do wyboru nowy podatnik ma do wyboru kilka form opodatkowania (jeżeli przepisy nie stanowią inaczej):

• opodatkowanie na zasadach ogólnych (tzw. skala podatkowa),
• podatek liniowy (stała stawka podatku dochodowego 19% bez limitu przychodu),
• ryczałt od przychodów ewidencjonowanych (w zależności od wykonywanej działalności, podatnik ma do wyboru stawki podatku 3%, 5,5%, 8,5%, 17% i 20%)
• karta podatkowa (podatek nie jest uzależniony od osiąganych przychodów, kwotę podatku ustala naczelnik urzędu skarbowego).

Skontaktuj się z nami  Sprawdź nasze promocje

Rozwój Klientów naszego biura

Szczególnie w początkowej fazie prowadzenia działaności gospodarczej powstaje mnóstwo pytań z dzidziny podatków oraz o tematyce biznesowej. Zależy nam na stałym rozwoju naszych Klientów i satysfakcji współpracy z naszym biurem. Dokładamy wszelkich starań, aby wspomagać naszych Klientów. Służymy naszym Klientom bogatym doświadczeniem i wiedzą biznesową. Bardzo chętnie wspomagamy naszych Klientów w szacowaniu kosztów rozwojowych firmy oraz prognozowaniu potencjalnych przychodów.

Skontaktuj się z nami  Sprawdź nasze promocje

Skontaktuj się z nami

Get soren to captuality ent drimers camen dope

Statera Consulting

ul. Małe Garbary 21/1
87-100 Toruń

+48 795 997 991

lukasz.grzonkowski@statera-consulting.pl

795997991